Klosz DOUBLE wykonany z czarnego wysoko jakościowego tworzywa PMMA
Klosz Double PMMA Czarny do profilu aluminiowego - 1m to doskonały dodatek do profilu aluminiowego, który podkreśla estetykę oświetlenia LED. Dzięki jego eleganckiemu wyglądowi i solidnej konstrukcji, ten klosz stanowi idealne rozwiązanie dla projektów oświetleniowych, gdzie estetyka idzie w parze z funkcjonalnością.
Klosz Double PMMA czarny idealnie nadaje się do zastosowań w różnorodnych projektach oświetleniowych, takich jak oświetlenie dekoracyjne w domach, biurach, restauracjach, czy sklepach. Może być również wykorzystywany w pomieszczeniach o wysokim standardzie, gdzie dbałość o detale jest kluczowa.
Klosz wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, w tym z PMMA, co zapewnia mu trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. PMMA charakteryzuje się także łatwością w utrzymaniu czystości, co ułatwia jego konserwację i utrzymanie w doskonałym stanie przez długi czas. PMMA jest odporny na promieniowanie UV a to z kolei sprawia, że klosz nie żółknie z biegiem lat.
Klosz Double PMMA czarny został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji i dopasowaniu do różnych projektów oświetleniowych. Jego wymiary zostały starannie dobrane, aby zapewnić optymalne osłonięcie i równomierne rozproszenie światła LED. Długość klosza wynosi 1 metr, co sprawia, że jest odpowiedni do większości standardowych zastosowań.
Dzięki prostemu projektowi i odpowiednim wymiarom, instalacja klosza Double PMMA czarnego jest szybka i łatwa. Może być montowany na różnorodnych powierzchniach, w tym na ścianach, sufitach, czy meblach, dzięki czemu zapewnia wszechstronne możliwości aranżacyjne. Wymaga jedynie podstawowych narzędzi i umiejętności montażowych.
Czarny Klosz Double PMMA do profilu aluminiowego - 1m spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości, o czym świadczy posiadanie certyfikatów CE i RoHS. Oznacza to, że produkt został poddany testom, które potwierdzają jego zgodność z europejskimi standardami, co daje pewność co do jego bezpiecznego użytkowania oraz przyjazności dla środowiska.
Model | DOUBLE |
Materiał | PMMA |
Rodzaj | Czarny |
Sposób montażu | Wciskany |
Przeznaczenie | Sileda, inSileda, Dileda, inDileda, Unico, Dopio, Talia, inTalia, Zati, Subli, Logi, Conva, Topo, Pero, Veda |
Długość | 1 [m] |
Uwagi | Nie należy montować taśm LED IP65 w profilu z zamontowanym kloszem. Montaż taki może doprowadzić do uszkodzenia zamontowanej taśmy LED oraz klosza, jak również utratę gwarancji. |