koloreno
99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam23146Nie polecam41

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

 

KOLORENO
Rzemieślnicza 11
34-130 Kalwaria Zeb.
e-mail:
sklep@koloreno.pl
tel.:
790 514 222
NIP: PL5512456639
 

Blog

KOLORENO
Rzemieślnicza 11
34-130 Kalwaria Zeb.
e-mail:
sklep@koloreno.pl
tel.:
790 514 222
NIP: PL5512456639

Naświetlacze LED

Naświetlacze LED emitują przyjazne oczom światło, dzięki czemu sprawdzają się w oświetlaniu ogrodów czy pomników. Ponadto pełnią funkcję użytkową – można nimi oświetlić podjazd, boisko czy wiatę. Rodzaj emitowanego światła zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Istnieje możliwość emisji światła ciepłego, neutralnego, zimnego.

Naświetlacz LED a naświetlacz klasyczny

Naświetlacze LED są nieco droższe od naświetlaczy klasycznych. Dzieje się tak za sprawą dłuższej żywotności i odporności eksploatacyjnej produktu. Dla porównania żarówka żarowa 30 W odpowiada żarówce LED 4 W. Niższy pobór mocy może być źródłem oszczędności rzędu 90 zł rocznie. Dzieje się tak szczególnie w miejscach oświetlonych na stałe, tj. w obiektach firmowych, parkach. Aby oświetlenia było ładne i tanie, warto zainwestować w naświetlacz LED.

Zalety naświetlaczy ledowych

  • niski pobór mocy,
  • długa żywotność,
  • certyfikaty RHOS i CE (brak substancji szkodliwych dla środowiska i zdrowia),
  • nowoczesny design,
  • łatwy montaż.

Rodzaje naświetlaczy LED

Podstawowe rodzaje naświetlaczy LED to naświetlacze z czujnikiem ruchu oraz bez. Kolejny podział następuje w oparciu o barwę emitowanego światła. Mogą to być naświetlacze ciepłe, zimne lub neutralne. Następnym aspektem jest poziom szczelności produktu. Warto zainwestować w urządzenia z klasą szczelności przynajmniej IP65 – zapewni to ochronę przed deszczem i pyłem.

Oferta naświetlaczy LED

Nasza oferta to wysokiej jakości naświetlacze LED. Produkty zróżnicowano ze względu na rodzaj emitowanego światła, pobór mocy oraz poziom szczelności produktu. Dokładną specyfikację urządzeń udostępniamy poniżej.

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl