KOLORENO
" "

99,7% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam11105Nie polecam36

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

 

KOLORENO
Rzemieślnicza 11
34-130 Kalwaria Zeb.
e-mail:
sklep@koloreno.pl
tel.:
790 514 222
NIP: PL5512456639
 

Blog

KOLORENO
Rzemieślnicza 11
34-130 Kalwaria Zeb.
e-mail:
sklep@koloreno.pl
tel.:
790 514 222
NIP: PL5512456639

oświetlenie przemysłowe

Oświetlenie przemysłowe

Oświetlenie przemysłowe to produkty przeznaczone do wykorzystania w miejscach, w których nie sprawdzą się klasyczne oprawy oświetleniowe. Zakłady produkcyjne, hale, magazyny, obiekty handlowe, parkingi, garaże podziemne, warsztaty czy zakłady penitencjarne wymagają źródeł światła charakteryzujących się większą trwałością spełniających nierzadko odpowiednie normy dotyczące bezpieczeństwa, rodzaju i jakości oświetlenia.

Przemysłowe lampy LED

Współcześnie w zakresie oświetlenia przemysłowego najczęściej wykorzystuje się wytrzymałe lampy wyprodukowane w energooszczędnej technologii LED. To pozwala zachować odpowiednią jakość oświetlenia, jego neutralny charakter, jak również wygenerować znaczne oszczędności w zakresie bieżącego zużycia energii elektrycznej.

Oferowane przez nas przemysłowe lampy LED to najwyższej jakości urządzenia pochodzące od uznanych producentów a ich różnorodność sprawia, że w prosty sposób można dopasować odpowiednie oświetlenie do aktualnych potrzeb obiektu komercyjnego. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze lub masz pytania dotyczące naszego asortymentu, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium