KOLORENO
" "

99,6% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam10296Nie polecam44

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

 

KOLORENO
Rzemieślnicza 11
34-130 Kalwaria Zeb.
e-mail:
sklep@koloreno.pl
tel.:
790 514 222
NIP: PL5512456639
 

Blog

KOLORENO
Rzemieślnicza 11
34-130 Kalwaria Zeb.
e-mail:
sklep@koloreno.pl
tel.:
790 514 222
NIP: PL5512456639

Blog o oświetleniu LED

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych Klientów, stworzyliśmy miejsce, w którym dzielimy się fachową wiedzą na temat oświetlenia LED. To tutaj odpowiadamy na pytania związane z kosztami eksploatacji oświetlenia LED, a także podpowiadamy jak wybrać odpowiednią żarówkę. Jeżeli są Państwo głodni wiedzy i chcieliby wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł.

Ładowanie...

Zastosowanie oświetlenia LED w przemyśle

Zastosowanie oświetlenia LED w przemyśle

Oświetlenie LED cieszy się olbrzymią popularnością. Swoje zastosowanie znajduje nie tylko w domach prywatnych, ale coraz częściej również w przemyśle. Hale magazynowe, linie montażowe, warsztaty oraz wszelkie miejsca produkcyjne wymagają dobrej jakości światła. Dzięki energooszczędności oraz niebywałej skuteczności technologia LED doskonale spełnia swoją rolę, ułatwiając codzienną pracę oraz znacznie podnosząc bezpieczeństwo. Przedstawiamy główne korzyści stosowania oświetlenia LED w przemyśle.

Technologia LED już od wielu lat znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach naszego życia. Również w przemyśle sprawdza się bardzo dobrze. Oświetlenie LED pozwala znacząco zredukować koszty zużywanej energii elektrycznej, ale również skutecznie doświetlić pomieszczenia i strategiczne miejsca w halach magazynowych czy liniach produkcyjnych.

Główne korzyści z zastosowania oświetlenia LED

Oświetlenie LED w zakładach produkcyjnych, halach, liniach montażowych, warsztatach i innych obiektach przemysłowych to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Przede wszystkim zapewnia światło ciągłe, które nie powoduje niepożądanego efektu stroboskopowego, dlatego okazuje się doskonałą alternatywą dla standardowych lamp sodowych i rtęciowych. Wyeliminowana jest też konieczność stosowania dodatkowego oświetlenia o ciągłym strumieniu światła.

Lampy LED działają całkowicie bezgłośnie. Dają równomierne światło, sprzyjają prawidłowej widoczności i pozytywnie wpływają na komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Doskonale sprawdzają się też jako oświetlenie punktowe, gdyż nie oświetlają obszaru poza wyznaczonym zakresem.

Kolejną zaletą oświetlenia LED jest jego imponująca żywotność przy długim okresie eksploatacji. Ogranicza to konieczność częstej wymiany, konserwacji czy serwisowania, co z kolei przekłada się na ograniczenie kosztów. W przypadku zastosowań przemysłowych bardzo ważna jest też kwestia prawidłowego działania diod LED nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W tym przypadku istotne znaczenie ma odporność na wstrząsy, uderzenia, wibracje itd.

Oświetlenie LED to spora oszczędność

Wiele przedsiębiorstw przemysłowych korzysta z oświetlenia LED zarówno ze względu na komfort użytkowania, jak i oszczędność. Korzyści finansowe wynikają przede wszystkim z trwałości diod LED, wytrzymałości na szereg czynników zewnętrznych oraz mniejsze zużycie prądu elektrycznego w porównaniu ze standardowymi metodami oświetlenia. Energooszczędność to zaleta technologii LED, która jest powszechnie doceniana nie tylko w przemyśle, ale i w gospodarstwach domowych czy obiektach usługowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium