KOLORENO
" "

99,6% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam10311Nie polecam44

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

 

KOLORENO
Rzemieślnicza 11
34-130 Kalwaria Zeb.
e-mail:
sklep@koloreno.pl
tel.:
790 514 222
NIP: PL5512456639
 

Blog

KOLORENO
Rzemieślnicza 11
34-130 Kalwaria Zeb.
e-mail:
sklep@koloreno.pl
tel.:
790 514 222
NIP: PL5512456639

Blog o oświetleniu LED

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych Klientów, stworzyliśmy miejsce, w którym dzielimy się fachową wiedzą na temat oświetlenia LED. To tutaj odpowiadamy na pytania związane z kosztami eksploatacji oświetlenia LED, a także podpowiadamy jak wybrać odpowiednią żarówkę. Jeżeli są Państwo głodni wiedzy i chcieliby wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł.

Ładowanie...

Rodzaje żarówek LED z uwzględnieniem rodzajów gwintów: Jak wybrać odpowiednią żarówkę do Twojego oświetlenia?

Rodzaje żarówek LED z uwzględnieniem rodzajów gwintów: Jak wybrać odpowiednią żarówkę do Twojego oświetlenia?

Żarówki LED są dzisiaj bardzo popularne, ponieważ są energooszczędne i mają długą żywotność. Jednak przy wyborze żarówki LED warto zwrócić uwagę na rodzaj gwintu, ponieważ różne modele mają różne gwinty. W tym artykule omówimy różne rodzaje żarówek LED i odpowiadające im gwinty.

  1. Żarówki LED z gwintem E27Żarówki LED z gwintem E27 są bardzo popularne, ponieważ pasują do większości lamp i kinkietów. Mają średnicę 27 mm i są łatwe do zamontowania. Mogą być stosowane do oświetlenia w domu, biurze, sklepach, magazynach i innych miejscach.
  1. Żarówki LED z gwintem E14Żarówki LED z gwintem E14 są mniejsze od żarówek z gwintem E27 i mają średnicę 14 mm. Są idealne do stosowania w lampach stołowych, kinkietach i innych miejscach, gdzie nie ma dużo miejsca. Są również popularne w dekoracyjnych lampach choinkowych.
  1. Żarówki LED z gwintem GU10Żarówki LED z gwintem GU10 są stosowane głównie do oświetlenia punktowego, takiego jak halogeny, reflektory i downlighty. Mają dwa piny i są łatwe do zamontowania. Są idealne do stosowania w kuchni, łazience i innych miejscach, gdzie potrzebne jest skierowane oświetlenie.
  1. Żarówki LED z gwintem MR16Żarówki LED z gwintem MR16 są podobne do żarówek z gwintem GU10, ale mają mniejszą średnicę. Są stosowane głównie do oświetlenia punktowego i reflektorów. Są również popularne w oświetleniu dekoracyjnym.
  1. Żarówki LED z gwintem G9 -Żarówki LED z gwintem G9 są stosowane głównie do oświetlenia punktowego, takiego jak kinkiety, reflektory i downlighty. Mają dwa piny i są łatwe do zamontowania. Są idealne do stosowania w kuchni, łazience i innych miejscach, gdzie potrzebne jest skierowane oświetlenie.
  1. Żarówki LED z gwintem G4 - Żarówki LED z gwintem G4 są stosowane głównie do oświetlenia dekoracyjnego, takiego jak kinkiety i lampy stołowe. Mają dwa piny i są łatwe do zamontowania. Są idealne do stosowania w miejscach, gdzie potrzebne jest delikatne oświetlenie.
  1. Żarówki LED z gwintem B22 - Żarówki LED z gwintem B22 są stosowane głównie w Wielkiej Brytanii, Australii i innych krajach, gdzie stosuje się ten rodzaj gwintu. Mają średnicę 22 mm i są łatwe do zamontowania. Są idealne do stosowania w tradycyjnych lampach stołowych i kinkietach.
  1. Żarówki LED z gwintem B15 - Żarówki LED z gwintem B15 są mniejsze od żarówek z gwintem B22 i mają średnicę 15 mm. Są idealne do stosowania w lampach stołowych, kinkietach i innych miejscach, gdzie nie ma dużo miejsca. Są popularne w Wielkiej Brytanii i innych krajach, gdzie stosuje się ten rodzaj gwintu.

Wybierając żarówki LED, warto zwrócić uwagę na ich parametry, takie jak moc, jasność, kolor światła i temperatura barwowa. Ważne jest również, aby upewnić się, że żarówka pasuje do danego typu oprawy oświetleniowej.

Podsumowując, istnieje wiele rodzajów żarówek LED, które różnią się między sobą gwintami. Wybierając żarówki LED, warto zwrócić uwagę na odpowiedni rodzaj gwintu i inne parametry, aby zapewnić odpowiednie oświetlenie w danym pomieszczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium