Panel natynkowy kwadrat z czujnikiem ruchu i zmierzchu LED Big 24W - Czarny - Biały neutralny (4500K)
Produkt ten to wysokiej jakości panel z diodami LED najnowszej generacji oraz wbudowanym, regulowalnym czujnikiem ruchu.
Dane techniczne
Typ | Natynkowy (nawierzchniowy) |
Kształt | Kwadrat |
Kolor oprawy | Czarny |
Pobór mocy | 24 [W] |
Czas świecenia | Regulowany w zakresie: min. 10 [sek.]; Max. 30 [min] |
Max. moc źródła światła | 24W |
Napięcie zasilania | 170-265V CCD |
Barwa światła | 4000-4500 [K] (Biały neutralny) |
Strumień świetlny | 2510 [Lm] |
Materiał | Metal + tworzywo sztuczne |
Żywotność | DO 50000 [H] |
Kąt rozrysu światła | 120 [°] |
Zawiera źródło światła | Tak |
Współczynnik oddawania barw | Ra ≥70 |
Funkcje dodatkowe | Nie |
Zasilacz w komplecie | Tak |
Stopień szczelności | IP20 |
Wymiary | 300x300x53 [mm] |
Czujnik ruchu | Tak |
Odległość detekcji | Max 10 [m] (<360 st.) |
Czujnik zmierzchu | Tak |
Opis
Plafony LED emitują rozproszone światło, które pozwala oświetlić równomiernie całe pomieszczenie. Jest to produkt o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości charakteryzujący się bardzo szerokim zastosowaniem oraz uniwersalnym i nowoczesnym wyglądem. Doskonale sprawdza się w niższych pomieszczeniach domowych, ale także w przestrzeni biurowej lub przemysłowej. Posiada czujnik ruchu z możliwością zmiany ustawień.
Czujnik ma możliwość zmiany ustawień: zakresu działania czujnika ruchu (2-10m) oraz czasu świecenia (10s-30min).
Montaż panelu jest bardzo łatwy i intuicyjny. Należy połączyć przewody, za pomocą dołączonych wkrętów oraz kołków przymocować podstawę do sufitu i do niej przykręcić klosz lampy. Montaż powinien się odbywać przy wyłączonym zasilaniu.
Cechy charakterystyczne: równomierne rozproszenie światła, długi czas życia, diody LED najnowszej generacji, więcej światła, mniejszy pobór mocy, wysoka jakość, elegancki design, łatwy montaż, niezawodność, certyfikaty ROHS i CE.
Produkt jest oznaczony logo CE, oznaczające że produkt nie zagraża zdrowiu człowieka ani nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego zarówno podczas użytkowania jak i produkcji oraz jest zgodne z Unijną dyrektywą RoHS traktującą o limitach emisji szkodliwych substancji do środowiska podczas jego wytwarzania.