Oprawy halogenowe BUSTO to seria produktów o charakterystycznym kształcie tuby, eleganckim wykończeniu oraz prostym montażu dostosowanych do źródeł światłą z gwintem GU10
Oprawa halogenowa natynkowa stała z aluminium LED Busto S x1 – Czarny/srebrny została zaprojektowana z myślą o użytkownikach poszukujących oświetlenia, które stanowi designerski element dekoracyjny. Dostępna w kolorze czarno - srebrnym, ta oprawa jest wszechstronna i pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Jej wyjątkowy kształt i wykończenie sprawiają, że jest nie tylko źródłem światła, ale także elementem wystroju wnętrza.
Oprawa halogenowa natynkowa Busto X1 oferuje użytkownikowi możliwość wyboru barwy światła, co jest ważne dla dostosowania oświetlenia do konkretnej atmosfery i zastosowania w danej przestrzeni. Oprawa Busto X1 może być dostępna z temperaturą barwową wynoszącą 3000k (ciepła biel), 4000k (neutralna biel), 6000k(zimna biel). (brak żarówek w produkcie).
Stała oprawa halogenowa natynkowa z aluminium LED Busto S x1 – Czarny/srebrny posiada szerokie spektrum zastosowań zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. W przestrzeniach mieszkalnych oprawa może oświetlać pomieszczenia takie jak: salon, sypialnia, jadalnia, kuchnia, korytarz, hol. W przestrzeniach komercyjnych oprawa stosowana jest w biurach, restauracjach, hotelach, sklepach.
Oprawa halogenowa natynkowa Busto X1 ma kompaktowe wymiary, co sprawia, że jest łatwa do zamontowania i nie zajmuje dużo miejsca. Oto główne wymiary tego produktu: Φ80x110(h) [mm]. Dzięki tym wymiarom, oprawa Busto X1 jest estetyczna i nie rzuca się w oczy, co pozwala zachować harmonię w wystroju wnętrza.
Oprawa Busto X1 jest przeznaczona do montażu natynkowego. Dzięki temu jest łatwa w instalacji i nie wymaga skomplikowanych prac remontowych. Może być używana w wielu miejscach. Produkt dostarczany jest wraz z zestawem elementów montażowych oraz instrukcją obsługi. Produkt można zainstalować samodzielnie, jeżeli posiadasz podstawowe umiejętności elektryczne. Jeżeli nie posiadasz takich umiejętności, skorzystaj z pomocy specjalisty.
Natynkowa oprawa halogenowa stała z aluminium LED Busto S x1 – Czarny/srebrny posiada certyfikaty CE i RoHS. Certyfikat CE to oznaczenie, które świadczy o tym, że produkt spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa i zgodności z europejskimi dyrektywami. Certyfikat RoHS natomiast zapewnia, że produkt nie zawiera substancji niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska, takich jak ołów, rtęć czy kadm.
Seria | BUSTO |
Kolor | Czarny/srebrny szczotkowany |
Przeznaczenie | Do żarówek halogenowych / LED |
Kolor / wykończenie | Czarny/srebrny szczotkowany |
Typ | Stała |
Sposób montażu | Natynkowy |
Typ gniazda | GU10 |
Kształt | Okrągła |
Główny materiał | Aluminium |
Napięcie znamionowe | 230 [V]~50 [Hz] |
Maks. moc źródła światła | 35 [W] |
Źródło światła w komplecie | Nie |
Gniazdo GU10/MR16/Inne w komplecie | Tak |
Wymienne źródło światła | Tak |
Wymiary produktu | Φ80x110(h) [mm] |