KOLORENO
" "

99,6% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam10365Nie polecam43

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

 

KOLORENO
Rzemieślnicza 11
34-130 Kalwaria Zeb.
e-mail:
sklep@koloreno.pl
tel.:
790 514 222
NIP: PL5512456639
 

Blog

KOLORENO
Rzemieślnicza 11
34-130 Kalwaria Zeb.
e-mail:
sklep@koloreno.pl
tel.:
790 514 222
NIP: PL5512456639
Ładowanie...

Sterownik do profilu aluminiowego opóźnionego załączania taśm LED DEL30

Sterownik przeznaczony jest do włączania jedno kolorowych taśm LED. Efektem działania sterownika jest opóźnione załączenie następnego segmentu podłączonego za sterownikiem DEL30

Czas wysyłki: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Kod produktu: STL_DEL30
Dodaj do ulubionych

Opis

Sterownik DEL30 nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji, jest wlutowywany pomiędzy dwa odcinki taśmy LED. Układ można zasilić z dowolnej strony, taśma podłączona po przeciwnej stronie niż przyłączono zasilanie, zapali się z opóźnieniem.

DEL30 umożliwia uzyskanie efektu kroczącego światła bez żadnych dodatkowych urządzeń sterujących. Moduł ma szerokość 10mm tj. szerokość standardowego paska LED i pasuje do wszystkich profili oświetleniowych, ma też niewielką długość 20mm i nie powoduje znaczącej przerwy w liniowości oświetlenia zainstalowanego w profilu.
Urządzenie pozwala na uzyskanie bardzo interesujących efektów świetlnych i jednocześnie jest wyjątkowo proste w zastosowaniu. Może uatrakcyjnić każde liniowe oświetlenie LED umożliwiając jego załączenie w atrakcyjny sposób. Zastosowanie DEL30 nie przeszkadza w regulacji jasności.

Sterownik DEL30 stosuje się w celu uzyskania efektu kroczącego światła. Dzięki działaniu sterownika w obu kierunkach możliwe jest wytworzenie atrakcyjnych, wyjątkowych efektów oświetleniowych w innym przypadku osiągalnych jedynie z zastosowanie skomplikowanych systemów sterowania. Interesującym przykładem zastosowania DEL30 może być linia oświetleniowa zainstalowana w korytarzu z dwoma czujnikami ruchu na obu końcach korytarza. Światło zapali się z kierunku z którego nadchodzi osoba. Innym ciekawym przykładem zastosowania może być linia świetlna w korytarzu hotelowym z czujnikiem ruchu przy każdych drzwiach. Po wykryciu ruchu przy dowolnych drzwiach światło powędruje w obu kierunkach korytarza od miejsca wykrycia ruchu.

Certyfikat CE jest europejskim oznaczeniem, które potwierdza, że produkt spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska. Z kolei certyfikat RoHS gwarantuje, że produkt nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak ołów, rtęć, kadm. Sterownik jest wolny od tych substancji, co oznacza, że jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska.

Dane techniczne

Model DEL30
Rodzaj obsługiwanej TL Jednokolorowa
Napięcie wej./wyj. 12V (+/- 1V)
Max. moc znamionowa 36 [W]
Max. natężenie pracy 3 [A]
Max. chwilowe natężenie pracy 3A
Sposób podłączenia TL Przewód
Sposób podłączenia zasilania Przewód
Stopień ochrony IP20
Uwagi Zwarcie wyjścia przy załączonym napięciu zasilania prowadzi do awarii urządzenia
Inne Czas pierwszego załączenia: 0,35 [sek.]
Wymiary 10x15 [mm]

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium